Monday, January 17, 2011

Johny the Rigger

Who am I?

Well this is my name. I am interested about Japanese style bondage. Not just traditional Nawa-Shibari - rope of are, but also new ways which somebody call Neo-shibari. Actually I don't use hemp ropes but nylon ones. I like nylon because it is strong and clean (washed). Here on my blog you can see my works. This is what I can do. I have no live object for now but I would like to find some.

Email to keep a contact with me is i.love.bondage --/and/-- seznam.cz

Kdo jsem


Říkám si Johny the Rigger. Mou zálibou je umělecká práce s lanem, která vychází z japonských technik. Nepoužívám pouze tradiční techniky, i když z nich se snažím vycházet, ale občas se tu objevují i improvizace, kterým někteří lidé říkají neo-shibari. Pocházím z oblasti Karvinska a Ostravska a v této oblasti se pokouším najít vhodnou partnerku pro bondáž. Nekladu tímto směrem nějak zvlášť velký důraz, ale bylo by krásné moci své schopnosti někde uplatnit. Nic není zadarmo a všechno co umím bylo vykoupeno dlouhými hodinami tréningů. Je to koníček. Jak si můžete všimnout na mých stránkách, občas používám figurínu. Nenechte se unést pocitem opovržení, protože taková figurína dokáže opravdu velmi dobře posloužit pro tréning. Téměř, jako živý subjekt. Sice nemluví, takže si nemůže stěžovat, když někde něco moc utáhnu, ale to je také výhoda, protože občas ji mohu svázanou zavřít do skříně a ona nic nenamítá! ;-)

Pokud si mě někdo přeje kontaktovat ať tak učiní na mé staré adrese karada-shinju --/and/-- seznam.cznebo prostě napíše komentář do blogu (vyžaduje účet od Googlu)

No comments:

Post a Comment